با من بمان

From ویکیجو | دانشنامه آزاد پارسی
Revision as of 07:56, 18 January 2021 by Reza rouzbahani (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
از بازیگران سریال
از بازیگران سریال

سریال تلویزیونی به کارگردانی حمید لبخنده. این سریال در سال 1381 از شبکه سه سیما بر روی آنتن رفت و بعدها در سال 1397 از شبکه آی فیلم بازپخش شد.

داستان سریال درباره‌ی زن خبرنگار جوانی به نام نرگس (با بازی یکتا ناصر) است که در حوزه‌ی اجتماعی و مسائل مربوط به زنان بی‌سرپرست کار می‌­کند. از طرف دیگر نامزد سابقش، نادر (سام درخشانی) که یک بیمار روانی است پس از چندسال به دنبال او می‌­آید و برایش ایجاد مزاحمت می‌کند. در حقیقت بازگشت نادر سبب به خطر افتادن زندگی و کار نرگس می­‌شود.

لبخنده در این اثر نیز همانند دو سریال قبلی‌اش (در پناه تو و در قلب من) از یک زن به عنوان شخصیت اصلی داستانش استفاده کرده است و با طرح مشکلات زنان سبب جذابیت بیش‌تر این سریال، به خصوص در میان بانوان شد.

در این سریال بازیگرانی همچون افسانه بایگان، حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، حمیده خیرآبادی، آزیتا لاچینی، حسین کسبیان، سروش خلیلی و هما روستا بازی کرده‌اند. تهیه‌کنندگی با من بمان برعهده‌ی عبدالحمید بدیعی‌فر بوده است. فیلم‌نامه‌ی این اثر توسط حمید لبخنده و بابک اعطا نوشته شده و موسیقی سریال نیز توسط کارن همایونفر ساخته شده است.