در قلب من

From ویکیجو | دانشنامه آزاد پارسی
صحنه‌ای از سریال
صحنه‌ای از سریال

مجموعه‌ی تلویزیونی به کارگردانی حمید لبخنده، تولید سال 1376. این مجموعه پس از موفقیت سریال در پناه تو ساخته و از شبکه‌ی سه سیما پخش شد. لبخنده در این اثر از بیش‌تر بازیگران مجموعه‌ی در پناه تو استفاده کرد.

داستان این مجموعه به خانواده‌ی اسفندیار (با بازی ایرج راد) و کریم راننده و دوست قدیمی‌اش مرتبط است. اسفندیار دارای دو فرزند به نام‌های سارا و سینا است و رضا و لیلا فرزندان کریم هستند. در ادامه عشق سارا (رزیتا غفاری) به رضا (پارسا پیروزفر) که پسر راننده‌ی پدرش است و هم‌زمان علاقه‌ی دایی سارا (علی دهکردی) به لیلا (لعیا زنگنه) داستان مجموعه را به جلو می‌برد.

ثریا قاسمی، حمیده خیرآبادی، پویا امینی، علیرضا خطیبی، جعفر بزرگی، عنایت الله شفیعی و کامران فیوضات از دیگر بازیگران این مجموعه بودند. این مجموعه در دل موقعیت‌های احساسی سعی در بررسی و توجه به مسائل اجتماعی و خانوادگی دارد. در قلب من از مجموعه‌های پرمخاطب آن سال‌های شبکه سه سیما بود.

فیلم‌برداری اثر برعهده جواد صفا، تدوینش فریور رضائی، طراحی صحنه امیر اثباتی و چهره‌پردازی‌اش برعهده‌ی الهام صالحی و رضا رادمنش بوده است. این اثر اولین حضور پویا امینی در سیما بوده است. در قلب من را اکبر محلوجیان تهیه کرده است.