در قلب من

From ویکیجو | دانشنامه آزاد پارسی
Jump to navigation Jump to search
صحنه‌ای از سریال
صحنه‌ای از سریال

مجموعه‌ی تلویزیونی به کارگردانی حمید لبخنده، تولید سال 1376. این مجموعه پس از موفقیت سریال در پناه تو ساخته و از شبکه‌ی سه سیما پخش شد. لبخنده در این اثر از بیش‌تر بازیگران مجموعه‌ی در پناه تو استفاده کرد.

داستان این مجموعه به خانواده‌ی اسفندیار (با بازی ایرج راد) و کریم راننده و دوست قدیمی‌اش مرتبط است. اسفندیار دارای دو فرزند به نام‌های سارا و سینا است و رضا و لیلا فرزندان کریم هستند. در ادامه عشق سارا (رزیتا غفاری) به رضا (پارسا پیروزفر) که پسر راننده‌ی پدرش است و هم‌زمان علاقه‌ی دایی سارا (علی دهکردی) به لیلا (لعیا زنگنه) داستان مجموعه را به جلو می‌برد.

ثریا قاسمی، حمیده خیرآبادی، پویا امینی، علیرضا خطیبی، جعفر بزرگی، عنایت الله شفیعی و کامران فیوضات از دیگر بازیگران این مجموعه بودند. این مجموعه در دل موقعیت‌های احساسی سعی در بررسی و توجه به مسائل اجتماعی و خانوادگی دارد. در قلب من از مجموعه‌های پرمخاطب آن سال‌های شبکه سه سیما بود.

فیلم‌برداری اثر برعهده جواد صفا، تدوینش فریور رضائی، طراحی صحنه امیر اثباتی و چهره‌پردازی‌اش برعهده‌ی الهام صالحی و رضا رادمنش بوده است. این اثر اولین حضور پویا امینی در سیما بوده است. در قلب من را اکبر محلوجیان تهیه کرده است.